,,Jest taka noc w roku, kiedy świat realny
łączy się ze światem magii, czarów, wróżb…”

Popularne Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb i okazją do dobrej zabawy. Każdy pragnie wywróżyć sobie coś wyjątkowego, dlatego i u nas w szkole w dniu 29 listopada br. odbyły się Andrzejki, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Młodzież z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowała również stoisko z pysznościami, wśród których można było znaleźć m.in. ciasto i pizzę.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiedziana przyszłość… no cóż…zawsze  może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji

Andrzejek jak również za wspólną zabawę.