Podsumowanie miesiąca

6 grudnia odbył się krótki apel szkolny, podczas którego w pierwszej części uczniowie z klasy IV Technikum Logistycznego, pod opieką pani Aleksandry Jędrzejewskiej, przygotowali krótką prezentację z pobytu w Maladze (Hiszpania), gdzie odbywali staż zawodowy w ramach programu Erasmus +.

Pani dyrektor wyróżniła uczniów za zajęcie 1 miejsca w Powiecie w tenisie stołowym- Szymona Prusinowskiego (4 TL), Dawida Sobczyka (4TŻ) oraz Sebastiana Dałka (3TL).

Rozdane zostały również nagrody za dwa konkursy: ,,Polska kultura i sztuka w 20- leciu międzywojennym” oraz,,Antykoncepcja i choroby przenoszone drogą płciową”. Wręczone zostały również podziękowania klasom, które najaktywniej włączyły się  w zbiórkę darów na schronisko dla zwierząt w Głownie, którą zorganizowana pani Kamila Kina.

Na koniec odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego - ,,Kostka fortuny”.

Oprac. Anna Wójcik