Logistycy i mechatronicy w Nadarzynie

Post Image

 

Na początku marca Logistycy i Mechatronicy wzięli udział w Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018. III Międzynarodowe Targi  to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo ,największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej.


Celem targów było skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej.  Spotkanie było podzielone na kilka stref. Zainteresowani mogli zapoznać się z: technikami pakowania (maszyny i urządzenia do wytwarzania opakowań, pakujące, linie do pakowania, systemy pakujące), opakowaniami (opakowania z tworzyw sztucznych, kartonu, papieru, drewna, metalu i opakowania szklane), automatyką i robotyką w procesach pakowania (zaprezentowano rozwiązania z zakresu automatyzacji zakładów produkcyjnych oraz prezentacje najnowocześniejszych robotów).


Najodważniejsi uczniowie z klasy 3 Technikum Logistycznego wzięli udział w konkursie na przejazd wózkiem widłowym po torze przeszkód. Poszło im świetnie. Oprócz fajnej zabawy i sprawdzenia swych umiejętności, udało im się zdobyć fajne nagrody.

M. Pawlak -Kalinowska