Kolejny rocznik opuszcza szkolne mury i wkracza w dorosłe życie...

Post Image

Nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach. W piątek 27 kwietnia z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której po raz ostatni, Pani Dyrektor i grono pedagogiczne mogli spotkać  się z tegorocznymi maturzystami, aby wręczyć im świadectwa ukończenia szkoły. W tym dniu wyróżnienia otrzymało również wielu zdolnych uczniów, którzy mogą pochwalić się wysoką średnią ocen lub innymi osiągnięciami i sukcesami.

„Pamiętajcie – wszyscy jesteście wyjątkowi…” – takie ciepłe słowa skierowała do absolwentów Pani Dyrektor szkoły – Magdalena Mackiewicz. Podziękowała maturzystom za wieloletnią pracę na rzecz szkoły, podkreśliła jak wiele działań musiał podjąć każdy z nich, aby dojść do celu i otrzymać świadectwo ukończenia szkoły; jednocześnie życząc wszystkim sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Drugą część spotkania stanowił program artystyczny przygotowany na tę okazję przez uczniów klasy III Technikum Logistycznego,  którzy w humorystyczny sposób przedstawili ostatnie chwile z życia maturzystów. Absolwenci zostali obdarowani drobnymi upominkami, mającymi przynieść im szczęście na egzaminach maturalnych jak i potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Po części artystycznej zebrani ze wzruszeniem obejrzeli prezentacje multimedialne, będące wspomnieniem chwil ze szkolnego życia tegorocznych maturzystów, którzy jeszcze raz mogli wrócić pamięcią do początków nauki w ZS Nr 1 w Bratoszewicach.

Wszystkim tegorocznym Absolwentom
życzymy dużo szczęścia i satysfakcji w realizowaniu swoich marzeń i pragnień.

M. Pawlak - Kalinowska