Pozycja obowiązkowa!

Jak co roku członkowie Samorządu Uczniowskiego, dnia 28 maja, wybrali się na wycieczkę, w nagrodę za ciężką pracę wykonywaną przez cały rok szkolny. Uczniowie, pod opieką opiekunów Samorządu p. Anny Wójcik oraz p. Agaty Pietrzak, udali się do kina na film pod tytułem ,,Pozycja Obowiązkowa”. W opinii młodzieży film okazał się jedną z zabawniejszych komedii jaką ostatnio widzieli. Historia czterech przyjaciółek, które raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym skłoniły młodzież do refleksji nad wartością książek, które jak w filmie, mogą stać się inspiracją do czerpania radości z życia.

Po seansie wszyscy udali się na pizzę. Czas spędzony we wspólnym gronie minął wyjątkowo szybko. Był on nie tylko czasem na podsumowanie rocznej pracy oraz refleksji nad wspólnymi chwilami spędzonymi podczas całego roku, ale przede wszystkim  był to czas na rozmowę i żarty oraz zacieśnianie przyjaźni między uczniami poszczególnych klas. Wieczór sprawił wszystkim wiele radości.