Czy Super Klasa jest tylko jedna?

,,Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel
i nieodparte pragnienie, aby to osiągnąć”.
Napoleon Hill

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego została podsumowana kolejna edycja szkolnego konkursu ,,Super Klasa”. W tym roku szkolnym po raz pierwszy w historii szkoły, tytuł Super Klasy, pamiątkowe dyplomy i puchar otrzymały dwie klasy: III Technikum Logistycznego oraz III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Obie klasy rywalizowały tak zacięcie, że w ogólnej klasyfikacji otrzymały ex aequo po 10 punktów. Wychowawczynie, p. Monika Pawlak- Kalinowska oraz p. Anna Wójcik bardzo cieszyły się z wygranych klas i nie kryły dumy odbierając gratulację. W nagrodę, zwycięskie klasy we wrześniu pojadą na wybraną przez siebie wycieczkę.

W tym roku szkolnym nie przyznano drugiego miejsca ze względu na zajęcie ex aequo pierwszego miejsca przez dwie klasy, natomiast trzecie miejsce otrzymała klasa II Technikum Logistycznego i Mechatronicznego. Uczniowie również otrzymali pamiątkowy dyplom, wręczony na ręce wychowawczyni p. Agaty Pietrzak.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!!

Finałowa punktacja poszczególnych klas w konkursie:

• Klasa 3 TŻ oraz Klasa 3 TL – 10 punktów
  • Klasa 2 TLM – 9 punktów
  • Klasa 2 LO- 8 punktów
  • Klasa 3 TMR – 6,5 punktów
  • Klasa 1 TLM oraz Klasa 1 TŻ – 4 punkty
  • Klasa 4 TŻ, Klasa 1 LO oraz klasa 2 TRŻ – 3 punkty
  • Klasa 3 LO- 2 punkty
  • Klasa 4 TM – 0.5 punktu

Tegoroczna ,,Super Klasa” składała się z następujących konkursów:

• ,,Test wiedzy z przepisów ruchu drogowego”
  • ,,Test wiedzy o tańcu”.
  • ,,Znana i nieznana… historia Marszałka J. Piłsudskiego”.
  • ,,Zagadkowy język polski”.
  • ,,Konkurs wiedzy o zdrowej żywności”.
  • ,,Uczeń świadomym konsumentem”.
  • ,,Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych”.
  • Frekwencja klasy.
  • Średnia klasy.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia w kolejnym roku szkolnym!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego