Zgadnij kto to...?

Post Image

 

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizował nietypowy konkurs,,Zgadnij kto to…?”.Dwudziestu dwóch nauczycieli i pracowników szkoły udostępniło nam swoje zdjęcia z dzieciństwa, które zostały zaprezentowane w kawiarence szkolnej. Przez kilka dni (między 27 września a 10 października) uczniowie mogli przypasowywać nazwiska nauczycieli do zdjęć. Ponadto społeczność uczniowska głosowała na najlepsze zdjęcie w trzech kategoriach: ,,Słodziak”, ,,Najlepsza minka” oraz ,,Piękniś/ Pięknisia”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, bo kto by nie chciał zobaczyć, jak wyglądali nauczyciele w okresie dzieciństwa. Zabawa dostarczyła zarówno dorosłym, jak i uczniom mnóstwo śmiechu, była źródłem zabawnych nieporozumień, jak również okazją do miłych wspomnień. 

Młodzież, któramiała największą liczbę poprawnych odpowiedzi otrzymała nagrody niespodzianki i pamiątkowe dyplomy. Wśród laureatów znalazły się 4 uczennice: Natalia Kaźmierczak i Natalia Wojtczak z klasy IV Technikum Logistycznego oraz Olga Fraszczyk i Nikola Szafran z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Spośród wszystkich wspaniałych zdjęć, które zdaniem uczestników zabawy wzbudziły największe zainteresowanie i popularność, właścicielem ,,Najlepszej Minki”okazała się pani profesor Aleksandra Twardowska. W kategorii,,Słodziak” ex aequo wygrały panie profesor Agata Pietrzak oraz Justyna Rudnicka. W ostatniej kategorii- ,,Pięknisia” laur zwycięstwa bezkonkurencyjnie otrzymała pani dyrektor Magdalena Mackiewicz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy nauczycielom i pracownikom szkoły za udostępnienie prywatnych fotografii!

Samorząd Uczniowski