Jesteśmy w Stylu „Eko !”

Post Image

 

W dniu 12 października 2018 r. piętnastoosobowa grupa uczniów naszej szkoły brała udział w wycieczce na XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD i VII Targii Ekologicznego Stylu Życia Beeco  w Łodzi.Jest  to najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Uczniowie klasy I i II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych mogli podziwiać bogatą ofertę wystawienniczą oraz ciekawy program imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko. Targi NATURA FOOD jest niepowtarzalną okazją do bezpośredniego kontaktu z funkcjonującymi na polskim rynku producentami ekoproduktów i wysokiej jakości żywności niskoprzetworzonej.

Każdego roku w imprezie uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających. Są wśród nich przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności wysokiej jakości z różnych regionów Polski i zagranicy: Litwy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch, Republiki Czeskiej, Niemiec, w tym roku również z Japonii.

Nasi uczniowie wraz  z opiekunami p. Ewą Piszczyńską oraz Kamilą Kiną mieli okazję skosztować prezentowanych produktów ekologicznych, tradycyjnych i naturalnych.

 

Kamila Kina