Kurier z Warszawy

Czas wytężonej i ciężkiej pracy w Samorządzie Uczniowskim zasługuje na uznaniei nagrodę, dlatego najbardziej zasłużeni członkowie, działający w roku szkolnym 2018/2019, pojechali 21 marca do Łódzkiej Manufaktury. Pod opieką pań: Agaty Pietrzak i Anny Wójcik udali się do Cinema City na film Władysława Pasikowskiego pt. ,,Kurier”. Historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka- Jeziorańskiego, tajnego agenta Polskiego Państwa Podziemnego w okresie II wojny światowej, wzbudziła szczere zainteresowanie ze strony widzów.

Pełni emocji po seansie wszyscy udali się do pizzerii, w której spędzili czas w przemiłej atmosferze.

Dziękując za wspólnie spędzony czas, mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w działaniach na rzecz szkoły

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.