Dzień otwarty 2019

W dniu 28 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Było nam bardzo miło gościć wszystkie okoliczne i zaprzyjaźnione nam szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3 w Głownie, Gimnazjum Miejskie w Głownie, SP nr 1, SP nr 2 oraz Gimnazjum Miejskie ze Strykowa, Szkoły z Koźla, Popowa, Dobrej, Niesułkowa, Bratoszewic a także szkoły z Mąkolic, Dmosina czy też Domaniewic. Tego dnia odbyły się pokazy młodzieży z mundurowego Liceum Ogólnokształcącego, jak również można było uczestniczyć w zajęciach zawodowych. Zajęcia te odbyły się z dziedziny gastronomii, logistyki, i mechatroniki. Przedmioty ogólnokształcące, takie jak języka polski, matematyka czy też języki obce również można było zobaczyć w naszej szkole. Dzień był okazją do zaproszenia Policji, Straży Pożarnej a także WKU. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji wydarzenia i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rekrutacji!

Justyna Rudnicka