Zakończenie roku w klasach maturalnych

Post Image

"Bo zwyciężać mogą Ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz

W dniu 30 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów. Pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów - uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Rolniczego, Technikum Logistycznego, Technikum Mechatronicznego i Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani wicedyrektor Beaty Jachurskiej. Maturzyści otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie klasy i szkoły, udział w zawodach sportowych oraz konkursach. Podczas uroczystości zostały wręczone również nagrody dla zwycięzców VI edycji Szkolnego Master Chefa. Na zakończenie apelu mieliśmy możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnych przygotowanych przez tegorocznych maturzystów. Przypomnieli oni zarówno nam, jak i sobie lata, nauki w naszej szkole.

Akademię przygotowali i prowadzili uczniowie trzeciej klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Rolniczego z wychowawcą Aleksandrą Twardowską.

Maturzystom życzymy powodzenia w dorosłym życiu oraz dążenia do wymarzonych celów.

Magdalena Ślusarek

Cyprian Łuczak