Dzień Dobrej Oceny

Z okazji Dnia Dobrej Oceny, który przypada na 3 czerwca, Samorząd Uczniowski zorganizował inicjatywę, podczas której, każdy uczeń, który tego dnia otrzymał pozytywną ocenę (4,5 lub 6) otrzymywał słodką niespodziankę.

W tym dniu odbył się również apel szkolny, podczas którego rozdane zostały nagrody za konkursy szkolne, które odbyły się w ostatnim czasie:  Bieg o zdrowie, Zdrowie w ciąży, Zakochaj się w Gminie Stryków oraz Ratujmy Naturę. Ponadto trzy klasy, które do dnia 31 maja miały najwyższą frekwencję obecności na zajęciach szkolnych miały dodatkową niespodziankę. Przewodniczący klas rzucali ,,Kostką Fortuny” by ,,wylosować” nagrodę! Klasą, która najlepiej uczęszcza do szkoły jest klasa 1 Technikum Logistycznego i Technikum Żywienia. Przewodnicząca klasy – Sylwia Laskowska- wyrzuciła 2 oczka i ,,wygrała” dla klasy dwie lekcje, które zamiast w szkolnych ławkach odbędą się na świeżym powietrzu. Drugą w kolejności klasą jest klasa 2 Technikum Mechatronicznego i Logistycznego, a trzecią klasa 2 Liceum Ogólnokształcącego. Obie klasy ,,wygrały” jedną lekcję na świeżym powietrzu.

Wszystkim uczniom, którzy w dniu dzisiejszym otrzymali pozytywną ocenę gratulujemy!

Oprac. Anna Wójcik