Stypendia przyznane!

W dniu 7.10.2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zgierzu z rąk starosty Bogdana Jaroty i członka Zarządu Powiatu Zgierskiego Adama Świniucha, miało miejsce wręczenie stypendiów: „Nasz Prymus”, „Nasz Fachowiec” oraz „Nasz Talent”.

„Nasz Prymus” to program stypendialny dla uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali w danym roku szkolnym w wyniku klasyfikacji końcowej z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4,7 w przypadku uczniów technikum oraz bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania.

Jesteśmy dumni, że w gronie stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Julia Stępniak i Adam Trojan z klasy II Technikum Logistycznego, Sebastian Piestrzeniewicz z klasy IV Technikum Mechatronicznego, Katarzyna Jatczyk z klasy IV Technikum Żywienia i Organizacji Usług Gastronomicznych oraz Cyprian Łuczak z klasy IV Technikum Rolniczego.

Nasi Uczniowie należą do grupy 82 najbardziej utalentowanych osób z powiatu zgierskiego.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Żaneta Wojciechowska