Nauka jest niekończącą się podróżą

Post Image

 

Z okazji Święta Edukacji Narodowej we wtorek 15 października br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel dedykowany zarówno nauczycielom, wychowawcom, pedagogom jak i wszystkim pracownikom oświaty.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęło wręczenie nagród Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom.

W trakcie części oficjalnej odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych. Podczas ceremonii młodzież, pod kierunkiem pana Andrzeja Pożarlika, złożyła przysięgę godnego reprezentowania imienia szkoły oraz dbania o jej tradycje i zwyczaje. W dalszej części apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowania oraz serdeczne życzenia dla wszystkich wychowawców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Po uroczystej gali odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technikum Rolniczego.

W humorystyczny sposób i z lekkim przymrużeniem oka  w przedstawieniu  „Druga strona”,  młodzież sparodiowała radę pedagogiczną oraz wywiadówkę.

Zgodnie z naszą tradycją szkolną, uroczystość zakończyła się wystąpieniem uczniów klas pierwszych, którzy przygotowali prezentacje multimedialne w których zaprezentowali nowych członków społeczności szkolnej.

A. Twardowska

Fotorelacja z Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez K. Biernacką.