Uśmiech Dziecka

Post Image


Najwięcej warte jest to, czego nie można kupić. A nie ma nic bardziej cennego od uśmiechu dziecka. W tym roku i my przyczyniliśmy się do pojawienia się uśmiechów na twarzach 29 podopiecznych Domu Dziecka w Dąbrówce oraz podopiecznych Fundacji Gajusz. Dzięki zaangażowaniu uczniów orz pracowników firmy Fashion Tex z Głowna, udało nam się pozyskać fundusze na zakup piłek do piłki nożnej. Firmie tej oraz społeczności uczniowskiej serdecznie dziękujemy!

Aby zebrać określoną kwotę dla dzieci, uczniowie naszej szkoły upiekli ciasta, które następnie były sprzedawane podczas kiermaszu: „ I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Dwu dniowy kiermasz został wzbogacony dzięki zaangażowaniu klas żywieniowych oraz pomocy p. Ewy Piszczyńskiej oraz p. Aleksandry Twardowskiej, które przygotowały Dzień Zdrowego Śniadania. Dzień ten nie tylko zachęcał do zdrowego odżywiania, ale również przycznił się do zebrania funduszy dla Fundacji.

Dnia 12 grudnia zostaliśmy zaproszeni przez Dom Dziecka na wspólną Wigilię. Podczas tej uroczystości mogliśmy przekazać zakupione prezenty, a także być uczestnikami przedstawienia, przygotowanego przez dzieci. Było nam bardzo miło gościć w progach tak uczynnych i serdecznych ludzi.

Wszystkim biorącym udział w akcji wolontariatu- raz jeszcze serdeczne dzięki! Życzymy Wam cudownych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, oraz aby każdy dobry czyn uczyniony dla drugiej istoty wrócił ze zdwojoną siłą do Was! Dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariatu
Justyna Rudnicka