Na tropie mordercy…

"Proszę do mnie podejść… i zapytać o co chcecie…być może pomoże nam to w śledztwie. Przypuszczam, że macie państwo własne poszlaki, które pomogą rozwikłaniu sprawy. (…) Świadkowie będą mogli bezpośrednio zadawać pytania podejrzanym".

Uczniowie naszej szkoły stali się świadkami morderstwa. Podejrzani są wszyscy, zarówno pracownicy jak i klienci salonu „Szalone Nożyczki”. Kto jest mordercą? Jak doszło do zabójstwa Izabeli Richter? Co ukrywają pracownicy i klienci salonu? Na te i inne pytania musieli odpowiedzieć najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły oraz klasa 2 TLŻ.

W dniu 26 lutego 2020r. obejrzeliśmy interaktywną sztukę Paula Pörtner „Szalone Nożyczki” w Teatrze Powszechnym w Łodzi.  Jest to jedna z najchętniej oglądanych komedii w Łodzi. My również byliśmy zachwyceni! Wspaniała gra aktorska oraz dowcipne dialogi sprawiły, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie ze sceną Teatru Powszechnego w Łodzi!

Żaneta Wojciechowska