Drodzy uczniowie!

Post Image


Drodzy Uczniowie!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie w związku z niemożnością uczęszczania do Waszej ulubionej szkoły, pragniemy przesłać Wam kilka słów otuchy i pocieszenia. W szkole, która dotychczas tętniła życiem, zrobiło się tak pusto i przerażająco cicho... Brakuje nam każdego z Was... Tęskno do wspólnych zajęć i spotkań, do Waszych zaskakujących i oryginalnych pomysłów, do tych jakże egzystencjalnych refleksji z każdej dziedziny nauki:) tęskno do Waszych roześmianych twarzy, do gwaru na korytarzach...

Prosimy Was, byście wytrwali razem z nami ten trudny czas... byście w miarę systematycznie ćwiczyli i doskonalili swoje umiejętności a jeśli macie w tym zakresie własne pomysły i propozycje to podzielcie się nimi. Życzymy Wam wytrwałości i determinacji w nauce, pamiętajcie, że drzewo wiedzy jest drzewem przyszłości. Drodzy Maturzyści! Póki, co macie jeszcze czas na przygotowanie się do egzaminów, dlatego nie zmarnujcie tej szansy, by na spokojnie jeszcze powtórzyć pewne treści. Wszyscy wiemy, że najlepiej by było mieć ten stres za sobą, ale w tej chwili najważniejsze jest Wasze zdrowie i życie. Jeśli pojawią się wątpliwości, pytania czy problemy, w których moglibyśmy Wam pomóc- nie wahajcie się- zapraszamy do kontaktu z nami. A propos tych ostatnich... Czasami bywają sytuacje, w których liczy się obecność drugiej, dorosłej osoby, z którą zawsze można porozmawiać, dlatego jeśli potrzebujecie podzielić się z kimś problemem, kłopotem, z którym nie potraficie sobie samodzielnie poradzić- napiszcie, mówcie szczerze i otwarcie, bo tylko wtedy można sobie pomóc. 

Kochani! Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, cierpliwości, motywacji do realizacji Waszych marzeń i pragnień, o których wiedzą tylko Wasze serca; życzymy sił do zrobienia tego wszystkiego, na co dotąd brakowało Wam czasu... Ponadto prosimy Was by mimo wszystko na tyle, na ile to możliwe byście podejmowali kontakty, podtrzymywali komunikację i działania z nami - Waszymi ukochanymi nauczycielami :) Na koniec życzymy Wam i Waszym Rodzicom spokoju w sercach a przede wszystkim zdrowia! Pamiętajcie- razem przetrwamy wszystko!

Dyrekcja Szkoły,
Wychowawcy i Nauczyciele
 ( przygotowała p. Anna Pieczykolan)