„Logistyka jest z nami wszędzie…”

11 marca 2022 roku w naszej szkole miała miejsce niecodzienna wizyta, mianowicie odwiedzili nas wyjątkowi goście- dr inż. Paweł Morawski z Politechniki Łódzkiej oraz dr Katarzyna Kolasińska - Morawska z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dzięki interesującym wykładom pogłębiliśmy problematykę zagadnień dotyczących logistyki, m.in. uświadomiliśmy sobie jak istotną jest ona w naszym życiu oraz jakie uwarunkowania i czynniki rozwoju oferuje ta dziedzina nauki.

Nasi uczniowie byli zadowoleni ze spotkania, ponieważ zupełnie w innym świetle mogli spojrzeć na zagadnienia związane z logistyką. Pan dr inż. Paweł Morawski i Pani dr Katarzyna Kolasińska Morawska zgodzili się na współpracę z naszą szkołą, w ramach której  młodzież będzie miała okazję uczestniczyć w wykładach podejmujących tematykę procesu planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klientów.

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Katarzyny Kolasińskiej- Morawskiej oraz dr inż. Pawła Morawskiego za możliwość współpracy. Dzięki Państwu nasi uczniowie będą mogli pogłębić wiedzę na temat logistyki.

Karolina Adamczyk