Samochód do nauki jazdy marki KIA RIO

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach dzięki otrzymanym środkom z gminy Stryków zakupił samochód do nauki jazdy kategorii B marki KIA RIO. Symboliczne przekazanie kluczyków przez Burmistrza Strykowa pana Witolda Kosmowskiego na ręce Dyrektora Zespołu pani Magdaleny Mackiewicz miało miejsce w Bratoszewicach dnia 29 kwietnia 2021r. Należy podkreślić, że Samochód KIA RIO nie tylko spełnia kryteria egzaminacyjne, ale jest najczęściej spotykaną marką na egzaminie państwowym. Uczniowie naszej szkoły od nowego roku szkolnego pod kierunkiem pana Tomasza Piestrzeniewicza nauczyciela i doświadczonego instruktora nauki jazdy będą mogli na terenie szkoły realizować kurs nauki jazdy kategorii B.

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach jest jedyną szkołą w powiecie, która dysponuje samochodem do nauki jazdy i szkoli przyszłych kierowców kategorii B.

Elżbieta Czesny
Kierownik szkolenia praktycznego