Nagrody Burmistrza Strykowa

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2020/2021 Burmistrz Strykowa Pan Witold Kosmowski oraz zastępca Burmistrza Panią Tamara Barańska-Kiemaczyńska, wręczyli nagrody za wyróżniające się wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także zaangażowanie  w pracę na rzecz społeczności szkolnej oraz reprezentowanie Gminy Stryków na konkursach i podczas uroczystościach.

Nagrody otrzymali:
Wiktoria Urbańska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego, wychowanka p. Justyny Rudnickiej;
Jakub Kaczmarski i Norbert Kucharski, uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk, wychowankowie p. Ewy Chudy;
Zuzanna Rydlewska, Julia Stępniak, Adam Trojan, uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk, wychowankowie p. Żanety Wojciechowskiej:

opracowała
Agnieszka Kwiatkowska-Milbrandt