Zwycięzcy

Post Image

Dnia 21.września nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych,a jednocześnie Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego.

Dziewczęta indywidualnie wywalczyły 3,4 i 12 miejsce,co dalo im 3 miejsce drużynowo, a tym samym awans do Mistrzostw Województwa dla Natalii Dąbek i Zuzi Rydlewskiej. Panowie mieli bardzo wyrównaną stawkę i wywalczyli miejsca 7,9,11,13 i 20.

Oba biegi stały na wysokim poziomie,więc możecie być bardzo dumni ze swoich Reprezentantów.

Tydzień później dziewczęta pobiegły w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Może bez wielkich sukcesów punktowych,za to z pięknymi uśmiechami na twarzach ,ukończyły dystans 1200 m z wynikiem 4;58 min Zuzia i 5:00min Natalka. Warunki biegu były dość trudne, a w szranki z naszymi dziewczętami stanęło wiele uczennic szkół sportowych i zawodniczek trenujących biegi na średnich i długich dystansach.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych przygód z bieganiem!