XI Edycja konkursu Liga Młodych Logistyków

7 grudnia br. odbyła się w naszej szkole XI edycja konkursu „Liga Młodych Logistyków”, którego organizatorem jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Przygotowaniem i przebiegiem konkursu zajmuje się komitet organizacyjny złożony z członków Koła Naukowego Logistyki “NKL DIALOG”, działającego przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej przy Kolegium Zarządzania.

Celem konkursu jest:
• pobudzanie i rozwijanie zainteresowania młodzieży problematyką logistyki,
• podniesienie kompetencji uczniów w obszarze logistyki i łańcucha dostaw.

Szkoła mogła zgłosić maksymalnie dwa trzyosobowe zespoły. Pierwszą drużynę reprezentowali uczniowie z klasy IV Technikum Logistycznego: Zuzanna Rydlewska, Partrycja Roszlak i Adam Trojan. Drugą drużynę reprezentowali uczniowie klasy III Technikum Logistycznego: Patryk Fortuna, Norbert Kucharski i Kuba Wojtczak.

Eliminacje odbyły się w formie elektronicznej; o godzinie 11.00 uczniowie mając dostęp do platformy, udzielali zespołowo odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru. Pytania  miały na celu sprawdzenie zarówno wiedzy teoretycznej jak i jej praktycznego zastosowania w codziennym życiu. Test  składał się z 32 pytań, a czas na jego rozwiązanie wyznaczony został na 30 minut.

Ogłoszenie dziesięciu najlepszych drużyn zakwalifikowanych do udziału w finale konkursu nastąpi  do dnia 14 grudnia 2021.

Osobą odpowiedzialną za przebieg konkursu w naszej szkole jest pani Ewa Chudy – nauczyciel przedmiotów logistycznych.

Życzymy  samych prawidłowych odpowiedzi
Powodzenia !!!