Wygraj los na loterii, czyli czytanie czas zacząć!

26 kwietnia biblioteka szkolna zakończyła akcję czytelniczą: „Wiosenna Loteria Książkowa”, zorganizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, przypadających na 23 kwietnia 2023 roku. Dzięki loterii w ręce trzydziestu uczniów naszej szkoły trafiły książki, które wzbogaciły ich domowe biblioteczki. To właśnie przysłowiowy los na loterii zadecydował o tematyce książki; w „puli” niespodzianek znajdowała się literatura dla młodzieży, książki obyczajowe, sensacyjne a także o tematyce fantasy.

Miejmy nadzieję, że każda książka- niespodzianka przyniesie Czytelnikowi niezapomniane chwile relaksu, uśmiechu, refleksji i stanie się impulsem do sięgnięcia po nową książkę…

„Książka! Znajdziesz w niej, co zechcesz: bór odwieczny, morza szum,
zapach ziół na górskiej ścieżce, tysiąc marzeń, tysiąc dum…”

Lucyna Krzemieniecka

Biblioteka szkolna serdecznie dziękuję wszystkim Anonimowym Sponsorom za ofiarowane na ten cel książki, a wszystkim czytelnikom, którzy wygrali książkowy los na loterii, życzy miłej lektury.

Ewa Wiśniewska- Lenart