Odwiedzamy naszych wspaniałych partnerów, czyli firmę TME

Post Image

 

22 i 23 maja 2023 r. klasa 1 TL odbyła wycieczkę zawodową do firmy TME, która jest jednym z największych globalnych dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Podróż do siedziby firmy była nie lada gratką dla młodzieży, która po kilkumiesięcznej nauce części teoretycznej mogła wreszcie zobaczyć funkcjonujące w praktyce rozwiązania przemysłowe i logistyczne. Byliśmy pod wielkim wrażeniem ciągle rozbudowującej się firmy TME oraz tego w jaki innowacyjny sposób rozwiązane są tu  procesy produkcyjno - logistyczne. „Nie spodziewaliśmy się tak innowacyjnych rozwiązań jakimi dysponuje zakład” – podsumowali uczniowie klasy 1 L. Naszych przesympatycznych mentorów z firmy TME słuchało się z niekłamanym uznaniem. Z pewnością wielu naszych uczniów już widzi się w przyszłości na stanowiskach w tej firmie.

Jeszcze raz dziękujemy przedstawicielom firmy za gościnę, oprowadzenie po zakładzie, a przede wszystkim za praktyczny pokaz rozwiązań stosowanych w pracy. Nasi przyszli logistycy wrócą do szkoły bogatsi o nowe doświadczenia praktyczne, które powinny ułatwić im lepsze zrozumienie teorii. 

Dziękujemy Wam serdecznie!

Karolina Adamczyk