Nasze zwycięstwo w finale wojewódzkim wiedzy o BHP w rolnictwie

Post Image

5 grudnia w siedzibie ŁODR w Bratoszewicach odbył się finał wojewódzki wiedzy o BHP w rolnictwie. Brało w nim udział 32 uczestników z 16 szkół. Naszymi reprezentantami byli zwycięzcy etapu szkolnego - Kacper Skudlarski z klasy 3 TA oraz Konrad Bartosiewicz z klasy 4 TA.

Pierwszą częścią konkursu był test 30 pytań, na którego rozwiązanie uczestnicy mieli 30 minut. Do drugiego etapu przechodziło 10 najlepszych uczniów z największą ilością punków oraz z najlepszym czasem. W tym gronie na 6 miejscu znalazł się Kacper Skudlarski tracąc tylko 1 punkt w stosunku do lidera. W drugim etapie konkursu uczestnicy losowali zestawy pytań, na które odpowiadali przed komisją. W każdym zestawie znajdowały się 3 pytania, za które można było w sumie uzyskać 15 punków. Kacper w finale płynnie odpowiadał na wszystkie pytania,  wykazując się nie tylko ogromną wiedzą, ale i opanowaniem, co zrobiło ogromne wrażenie na komisji konkursowej. Ostatecznie nasz reprezentant przeskoczył z szóstego na pierwsze miejsce, zdobywając nie tylko uznanie wszystkich uczestników, ale także bardzo cenne nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY i liczymy na kolejne sukcesy!!! :)

Łukasz Sobczyk