Goście ze Szkoły Podstawowej

Post Image

7 grudnia br. uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Bratoszewicach w ramach zajęć doradztwa zawodowego odwiedzili bratni Zespół Szkół Nr 1. Młodzież, pod opieką Pani Barbary Antczak- Sadowskiej, została zapoznana z profilami szkoły, zobaczyła również pracownię logistyczną, uczestniczyła w zajęciach informatycznych i żywieniowych a także miała niebywałą okazję przejażdżki ciągnikiem i odśnieżenia szkolnego terenu. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zorganizowanych zajęć, na których poruszono m. in. zagadnienia z dziedziny sztucznej inteligencji, transportu i logistyki, zdrowego odżywiania  czy też nowoczesnego rolnictwa.

Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie Dyrekcji Szkoły- Pani Beacie Jachurskiej  Kierownik Kształcenia Praktycznego- Pani Ewie Piszczyńskiej oraz nauczycielom zawodów- Pani Karolinie Adamczyk, Panu Pawłowi Wysokińskiemu i Panu Dariuszowi Stefańskiemu.

Barbara Antczak- Sadowska