Warsztaty w Hotelu 500 w Strykowie

13 grudnia 2023 r. uczniowie klas gastronomicznych mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu baristycznym  organizowanym w Hotelu 500 w Strykowie. Celem szkolenia, które było prowadzone przez pana Tomasza Leżańskiego- przedstawiciela firmy J.J.Darboven Poland, było zdobycie wiedzy na temat profesjonalnego parzenia kawy i jej serwowania oraz poprawnej obsługi maszyn barowych.

Szkolenie, które zakończyło się uzyskaniem certyfikatu, pozwoliło uczestnikom na zdobycie podstawowych wiadomości teoretycznych na temat kawy, rodzajów napojów kawowych oraz nabycie praktycznych umiejętności sporządzania różnych napojów kawowych. Miłym akcentem wyjazdu była praca w kuchni pod okiem doświadczonego personelu i pomoc w sporządzaniu ciasteczek maślanych z ciasta kruchego.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Hotelu 500
za serdeczne przyjęcie i mile spędzony czas.

Ewa Piszczyńska