Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy...

22 grudnia 2023 roku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne społeczności uczniowskiej, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. W części oficjalnej akademii Pani Dyrektor Beata Jachurska złożyła wszystkim obecnym życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt, aby chwile spędzane przy wigilijnym stole były dla każdego czasem wolnym od trosk i problemów codzienności, a nadchodzący rok 2024 przyniósł radość i spełnienie wyczekiwanych marzeń.

W części artystycznej młodzież klas IV TIŻ i IV TL, pod kierunkiem wychowawców- pani Edyty Kunce i pani Anny Kubickiej przygotowała krótki słowno – muzyczny montaż prezentujący tradycje związane z obchodami Świąt Narodzenia Pana Jezusa.

W zakończeniu uroczystości przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Dyrekcji świąteczne podarunki, tym samym życząc wielu radosnych chwil zdrowia i wszelkiej pomyślności.

W świątecznym nastroju, pełnym radości i wzruszenia, cała społeczność szkolna udała się na klasowe Wigilie, podczas których wszyscy przy śpiewie kolęd dzielili się opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia. Nie zabrakło również tradycyjnych potraw oraz świątecznych upominków.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz spełnienia najskrytszych pragnień i marzeń
w każdym dniu nadchodzącego Roku 2024!

Edyta Kunce, Anna Kubicka