Spotkanie informacyjne dotyczące stażu w Portugalii

6 września naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Związku Młodzieży Wiejskiej z Warszawy w osobie Prezesa ZMW- Pana Adama Nowaka i Pana Pawła Płocharza a także przedstawiciele Urzędu Miasta Stryków: Sekretarz Gminy Stryków- Pani Aneta Jędrzejczak i Naczelnik Wydziału Edukacji- Pani Leona Winczewska- Wróbel. W spotkaniu dotyczącym udziału w projekcie Erasmus+ uczestniczyła młodzież klas II, III i IV kierunków kształcenia: Technik Logistyk, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

W ramach spotkania przedstawiciele ZMW zaprezentowali główne założenia projektu, omówili zasady rekrutacji oraz udzielili odpowiedzi na wszelkie pytania naszych uczniów.

Ewa Piszczyńska