Sprzątanie świata 2022

16 września 2022 r. odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”, w której udział wzięli także nasi uczniowie. Doskonale łączy ona ruch na świeżym powietrzu oraz szczytną ideę dbania o porządek w przestrzeni publicznej. Jak co roku w ramach programu podjęto się zadbana o czystość w najbliższym otoczeniu szkoły oraz okalającym ją parku. Młodzież pod opieką nauczycieli (korzystając ze słonecznej aury), z  poświęceniem zbierała pozostawione odpadki oraz nieczystości, które nagromadziły się w ostatnim czasie na  terenie przyszkolnym. Akcja przebiegła sprawnie i  zakończyła się pełnym sukcesem, gdyż udało się napełnić wiele worków śmieci i tym samym uczynić planetę czystszą.

Łukasz Sobczyk