Szkolne Mikołajki

6 grudnia br. obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Z tej okazji uczniowie z Samorządu (przebrani za mikołaje), odwiedzili poszczególne klasy z koszem pełnym słodkości. Młodzież, która przyniosła dary na potrzeby schroniska dla zwierząt w Głownie, została dodatkowo obdarowana cukierkami, zapominalscy zaś otrzymali rózgi.

Samorząd przygotował również specjalne wyróżnienia dla uczniów ze 100% frekwencją; do grupy tej należeli: Filip Olejniczak i Aleksander Malinowski (1 LO), Wiktor Fortuna (3 A), Sebastian Majchrzak (1 I) oraz Wiktor Tomera (3 I). Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w poszczególnych klasach: Kuba Karolczak (1 LOb), Dominika Kuciel (2 LO), Wiktoria Urbańska (3 LO), Gabriel Jędrzejczyk (1 Ż), Kacper Skudlarski (2 A), Adrian Sieradzki (2 IŻ), Piotr Kałuża (2 L), Gabriela Prusinowska (3 L), Adrian Szklarek (4 pA), Konrad Wawrzyn (4 pŻ), Norbert Kucharski (4 L), Kacper Rychlik (4 pL), Ksawery Kasica (4 M) oraz Jan Stępniak (4 A).

Miły, świąteczny nastrój udzielił się nie tylko wszystkim obdarowanym, ale także całej uczniowskiej społeczności.  Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)