BAŚŃ ….. W TEATRZE WIELKIM

27 stycznia 2023 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w ciekawym wydarzeniu kulturalnym. Uczniowie pod opieką pań: Elżbiety Czesny, Ewy Piszczyńskiej oraz Anny Pieczykolan udali się w mroźne piątkowe popołudnie do łódzkiego Teatru Wielkiego, w którym mieli możliwość obejrzeć spektakl baletowy zatytułowany „Kopciuszek”. Ta niezwykła opowieść, oparta na motywach słynnej baśni, bardzo efektownie łączy lekkość formy z uwrażliwieniem na kulturę. Warto podkreślić, że to wielokrotnie nagradzane dzieło zwraca uwagę swoją oryginalną choreografią, grą aktorską a także muzyką i widowiskowymi dekoracjami.

Wyjazd zgodnie oceniono jako udany, a wrażenia teatralne zapewne na długo pozostaną w pamięci uczestników ;)

Anna Pieczykolan