Targi Natura Food & Be Eco

W dniach 16- 18 września w łódzkiej Atlas Arenie odbyło  się najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce - Targi Natura FOOD & beECO. Tegoroczne wystawy targowe odwiedzili również uczniowie klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy zapoznali się z różnorodną ofertą produktów certyfikowanych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych przez polskich, jak i zagranicznych producentów oraz przetwórców. Ponadto oprócz możliwości poznania najlepszych marek bioproduktów i ekożywności a także degustacji oferowanych produktów uczniowie mogli wziąć udział w pokazach live cooking, podczas których przekonali się jak wielkie znaczenie w kuchni ma jakość wybieranych produktów spożywczych.

Ewa Piszczyńska