Zbiórka na Fundację „DOM W ŁODZI”

Uczniowie klasy II Technikum Logistycznego, w ramach projektu „Zwolnieni z teorii”, zorganizowali zbiórkę na rzecz podopiecznych Fundacji „Dom w Łodzi”, która wspiera naszych uczniów w działaniach dotyczących problematyki FAS.

Podczas zbiórki, która trwała od 6 do 14 marca 2023 roku, młodzież zebrała różnorodne produkty spożywcze i chemiczne. W akcję zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale również i nauczyciele z naszej szkoły. 15 marca pani Karolina Adamczyk przekazała artykuły podopiecznym fundacji.

Uczniowie otrzymali podziękowanie od „Domu w Łodzi” za pomoc w przygotowaniu gali „Pełnia Życia”. Wyjątkowy wkład w przygotowania miały uczennice: Wiktoria Berczak i  Oliwia Pilaszewska, które na tę okazję upiekły przepyszne ciasta. To właśnie Im należą się największe podziękowania za zaangażowanie i wsparcie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Karolina Adamczyk