Wycieczka zawodowa na Politechnikę Łódzką

22 stycznia br. uczniowie klas: 2 i 3 Technikum Logistycznego odbyli wycieczkę zawodową na Politechnikę Łódzką w ramach projektu „Drzwi zawsze otwarte”, zorganizowanego na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Wykład przeprowadziła dr Dagna Siuda, która w sposób interesujący przybliżyła słuchaczom zagadnienie marki i i jej wpływu na rynek konsumencki. Podczas prelekcji pani dr opowiedziała również o procesie tworzenia marketingowego wizerunku  firmy w postaci marki.

Podczas zajęć mieliśmy niebywałą okazję porozmawiać z gronem studentów, wśród których znalazł się także nasz absolwent – Norbert Kucharski, który  wraz z panią dr Joanną Sośnicką przeprowadził nas przez tajniki Politechniki Łódzkiej.

Karolina Adamczyk