„Szkolne mistrzostwa w piłce siatkowej”

W styczniu br. w naszej szkole odbyły się szkolne mistrzostwa w piłce siatkowej. Po intensywnie rozegranych ,,meczach" wyłoniono zwycięzców:

• 1 miejsce zdobyła klasa 4 LO w składzie: Julia Gajda, Bartłomiej Siek, Mateusz Polasińki, Mateusz Miszczak, Adam Wichrowski, Adrian Gałecki oraz Jakub Walicki.
  • 2 miejsce  zdobyła klasa  5 pAŻ w składzie: Oskar Radzikowski, Mateusz Felczyński, Norbert Felczyński, Kamil Kwiatkowski, Michał Pietrzak, Mariusz Kłos oraz Adrian Szklarek.
  • 3 miejsce zdobyła klasa 5 pL w składzie: Dominik Świątek, Łukasz Brzózka, Norbert Skudlarski, Mateusz Potakowski, Dawid Frątczak oraz Patryk Kubicki.
  • 4 miejsce zdobyła klasa 4 L w składzie: Adrian Augustyniak, Piotr Bełdziński, Jakub Trzesiński, Maksymilian Mrozowicz, Jakub Olczyk, Oliwier Szychowski oraz Kacper Stępniak.

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za udział i życzymy powodzenia
w następnym roku szkolnym!