Finał VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Moja Mała Ojczyzna - Zakochaj się w Gminie Stryków

3 kwietnia 2023 r. miał miejsce finał VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Moja Mała Ojczyzna - Zakochaj się w Gminie Stryków”, organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach pod patronatem Burmistrza Strykowa- Pana Witolda Kosmowskiego.

Konkurencja składała się z dwóch etapów: w pierwszym z nich uczestnicy konkursu przesyłali prezentację multimedialną na temat: „Top 5 miejsc w Gminie Stryków, które warto odwiedzić ”, w drugim zaś autorzy wyłonionych przez jury prac podczas spotkania online prezentowali swoje dokonania i udzielali odpowiedzi na zadawane pytania. W skład komisji konkursowej wchodzili nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1: przewodniczący- p. Adrian Tomes oraz członkowie: p. Ewa Wiśniewska- Lenart oraz p. Maciej Puczyński.

Ogłoszenie wyników konkursu, a także wręczenie nagród nastąpiło w obecności Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach- p. Beaty Jachurskiej a także finalistów oraz ich opiekunów dydaktycznych.

Miejsce I - Julia Wymysłowska, uczennica SP w Koźlu,
Miejsce II - Wiktoria Smorawska,uczennica SP w Koźlu
Miejsce III - Aleksandra Żak, uczennica SP w Koźlu

Wyróżnieni zostali: Jarosław Kuciel, uczeń SP w Koźlu oraz Jakub Włostek uczeń SP Nr 2 w Strykowie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom
i jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa w przyszłych edycjach konkursu!

Adrian Tomes