Młodzież klas gastronomicznych na Targach Agrotechnika

27 kwietnia 2024 roku uczniowie klas II i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych promowali swój kierunek kształcenia na Targach Agrotechnika. Młodzież sporządzała na oczach odwiedzających bezalkoholowe drinki, m.in.: Pina Colada Virgin, Florida Sunrise Virgin, Blue Hawaii Virgin, Mojito Virgin, Banana drink oraz letni koktajl na bazie arbuza, grenadyny i soku żurawinowego, czy orzeźwiający koktajl z ogórkiem, miętą i sokiem jabłkowym.

Sporządzane napoje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a w opinii degustujących wyglądały i smakowały znakomicie. Dziękujemy Łódzkiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach za zaproszenie i możliwość zaprezentowania umiejętności zawodowych naszych uczniów.

Ewa Piszczyńska