Wizyta w Sejmie i Senacie

20 lutego 2024 roku młodzież klas maturalnych  Zespołu Szkół Nr 1 w Bratoszewicach mogła zwiedzić Parlament Polski. Stało to się już tradycją, dzięki uprzejmości Burmistrza Strykowa Pana Witolda Kosmowskiego i jego zastępcy Pani Tamary Barańskiej- Kiemaczyńskiej, a także Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Pana Marcina Karpińskiego, że uczniowie wyjechali do Sejmu i Senatu mogąc poszerzać swoją wiedzę na temat władzy ustawodawczej RP a zarazem zobaczyć jedno z najważniejszych miejsc politycznych w naszym kraju.

Po wizycie w Parlamencie młodzież zwiedziła jeszcze bardzo ciekawe Cosmos Muzeum w Warszawie. W wyjeżdzie uczestniczyło 40 uczniów , wychowawcy i dyrektor ZS Nr 1 w Bratoszewicach a także zastępca Burmistrza Strykowa Pani Tamara Barańska-Kiemaczyńska i Sekretarz Gminy Stryków Pani Aneta Jędrzejczak

Cały wyjazd  sponsorowany był przez Gminę Stryków.

Dziękujemy Naszym Władzom:)

Beata Jachurska