INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego

Link do dziennika elektronicznego:

Poniższy film prezentuje sposób pierwszego logowania do dziennika elektronicznego

Informacja

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach informuje o zmianie regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych od 1 stycznia 2017.

Regulamin dostępny jest w sekretariacie Szkoły.
Na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty” znajdują się druki Wniosków o przyznanie świadczeń z ZFŚS.

Magdalena Mackiewicz

Zespół Szkół Nr 1 z lotu ptaka

UWAGA!!!!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozkładem pociągiem ŁKA