REGULAMINY KONKURSÓW

Regulamin konkursu szkolnego "Ratujmy naturę"

REGULAMIN KONKURSU „Polska kultura i sztuka w 20- leciu międzywojennym”

Regulamin konkursu „Szkolny Master Szef” dla uczniów klas gastronomicznych

Po raz kolejny Nasza Szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję ,,Góra Grosza”. Organizatorem dziewiętnastej edycji akcji jest Towarzystwo Nasz Dom. Celem tegorocznej akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które doznały rozłąki z rodzinami lub tym, które są zagrożone. W dniach między 26 listopada a 14 grudnia uczniowie z Samorządu będą zbierać pieniążki, które następnie przekażą organizatorowi akcji!

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę groszy!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Nasza Szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję ,,Szlachetna Paczka". Zbieramy dary dla rodziny
z okolic szkoły. Rodzina straciła cały swój majątek w pożarze. W rodzinie wychowują się dwie dziewczynki - 8 i 12 lat.  Rodzinie potrzebne są następujące artykuły: kawa, herbata, makarony, ryże, olej, dżem, mąka, słodycze, produkty w puszkach, płyn do mycia naczyń, mydło, pasta do zębów, szampon, szczoteczki do zębów, oraz materiały do szkoły dla dziewcząt (farby, kredki, bloki, nożyczki, kleje, przybory do pisania itp). Rodzina prosi również o specjalne upominki dla dziewczynek na święta - gry planszowe!
Dary proszę przynosić bezpośrednio do gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 4 grudnia 2018 roku.

Serdecznie zachęcam Państwa do włączenia się w akcję!

CZYTAJ  DLA  NIEPODLEGŁEJ !

Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Fakt ten stał się okazją do uczczenia przez naszą społeczność szkolną ”Niepodległym Czytaniem”czyli cyklem spotkań czytelniczych, który rozpocznie się pod koniec października tego roku, a skończy w połowie listopada. Celem tych spotkań jest przybliżenie i rozszerzenie wiedzy o okresie 20–lecia międzywojennego, uczczenie jubileuszu setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę oraz umożliwienie uczniom publicznej prezentacji tekstu.

Niepodległe Czytanie w naszej szkole będzie dotyczyło utworów literackich, zamieszczonych w Antologii Niepodległości, przygotowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z myślą o jubileuszowym 2018 roku. Prezentuje ona powstałe na przestrzeni wielu wieków utwory, zaliczane do polskiej literatury patriotycznej.

W ramach „Niepodległego Czytania” uczniowie wszystkich naszych klas będą mieli okazję do zmierzenia się z ciekawymi patriotycznymi tekstami, a także do obejrzenia wystawki książek i poczytania starych czasopism z okresu międzywojennego.
Spotkania czytelnicze będą odbywały się w bibliotece szkolnej.

Już dziś serdecznie zapraszam,

Ewa Wiśniewska-Lenart

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego

Link do dziennika elektronicznego:

Poniższy film prezentuje sposób pierwszego logowania do dziennika elektronicznego

Informacja

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach informuje o zmianie regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych od 1 stycznia 2017.

Regulamin dostępny jest w sekretariacie Szkoły.
Na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty” znajdują się druki Wniosków o przyznanie świadczeń z ZFŚS.

Magdalena Mackiewicz

Zespół Szkół Nr 1 z lotu ptaka

UWAGA!!!!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozkładem pociągiem ŁKA