Z wizytą u naszych przyjaciół z Domu Dziecka w Dąbrówce Wielkiej

W grudniu 2023 roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pt.: „Zbiórka darów na Dom Dziecka w Dąbrówce Wielkiej". Młodzież (wraz z rodzicami i pracownikami szkoły) włączyła się w zbiórkę na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Zebraliśmy ogromną ilość przyborów szkolnych, zabawek, środków czystości, kosmetyków i ubrań. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz naszym uczniom i ich wychowawcom, którzy przygotowali paczki dla kolegów i koleżanek z Dąbrówki Wielkiej. Serce się radowało widząc uśmiech, a nawet łzy wzruszenia na twarzach podopiecznych Domu Dziecka.

Jeszcze raz dziękujemy!

Karolina Smurzyńska

Zbiórka karmy

Zbiórka karmy - podsumowanie. W naszej szkole w październiku zorganizowana została coroczna zbiórka karmy dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie Uczniów do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Karolina Smurzyńska oraz pani Anna Mackiewicz-Wójcik.

Cieszymy się, że tak wielu Uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji.

Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim Uczniom i Rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy to dobry nawyk!

Drodzy Uczniowie,
Jeżeli macie w sobie empatię i chęć niesienia pomocy, albo chcecie te postawy w sobie wypracować, zapraszamy Was serdecznie do Szkolnego Koła Wolontariatu!

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy!

Opiekunowie koła:
 Anna Mackiewicz- Wójcik – pedagog szkolny
Katarzyna Biernacka
Nauczyciel wspierający: Justyna Rudnicka

RADA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Przewodnicząca Koła Wolontariatu: Oliwia Michalak klasa III p TŻ
Radna Koła Wolontariatu: Martyna Kolarska klasa III p TŻ
Radna Koła Wolontariatu: Monika Kaczmarek klasa II TŻ

Plan Pracy Wolontariatu

Życzenia od SU

10.04.2022
Babeczka dla Seniora