Wakacje za 1 miesiąc
Dzisiaj jest 26.04.2024, imieniny Marii i Marcelego

"Dzień Zdrowia" w SP nr 3 w Głownie

25 marca 2011r nasza nauczycielka p. Ewa Piszczyńska była gościem Szkoły Podstawowej nr 3 w Głownie. Tego dnia odbywała się uroczystość pod hasłem „Dzień Zdrowia”.

Obecność p. Piszczyńskiej była związana z udzielaniem porad dietetycznych, dotyczących właściwego odżywiania dzieci i młodzieży. Zostały poruszone tematy dotyczące zarówno dobrych jak i złych nawyków żywieniowych oraz zasad racjonalnego odżywiania. Spotkanie było bardzo udane, a zainteresowanie dzieci sprawą właściwego żywienia bardzo duże. Pamiętajmy, że dzieci i młodzież w wieku szkolnym znajduje się w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju, dlatego też znajomość zasad racjonalnego odżywiania i przestrzeganie ich jest niezmiernie ważne. Nasze zdrowie, właściwy rozwój i dobre samopoczucie zależy od odpowiedniego trybu życia i zdrowego odżywiania.