Klasy 2020/2021

 

 

Klasa I LO - Liceum Ogólnokształcące Służb Mundurowych
Wychowawca:Justyna Rudnicka
Wychowawca wspomagający: Andrzej Pożarlik

 

 

 

 

Klasa I A - Technik Agrotronik
Wychowawca: Nowaczyk Zbigniew
Wychowawca wspomagający: Tomasz Piestrzeniewicz

 

 

 

 

Klasa I IŻ - Technik Informatyk oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Agnieszka Kwiatkowska-Milbrandt
Wychowawca wspomagający: Elwira Lasak

 

 

 

 

Klasa I L - Technik Logistyk
Wychowawca: Anna Kubicka
Wychowawca wspomagający: Adrian Kapusta

 

 

 

 

Klasa II pAŻ - Technik Agrotronik oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Emilia Opulska
Wychowawca wspomagający: Robert Kobus-Puchała

 

 

 

 

Klasa II pL - Technik Logistyk
Wychowawca: Justyna Krogulewska
Wychowawca wspomagający: Michał Skrzypski

 

 

 

 

Klasa II AM - Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Technik Mechatronik
Wychowawca: Adrian Tomes
Wychowawca wspomagający: Tadeusz Klimczak

 

 

 

 

Klasa II L - Technik Logistyk
Wychowawca: Ewa Chudy
Wychowawca wspomagający: Jolanta Świerczyńska

 

 

 

 

Klasa II Ż - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Ewa Piszczyńska
Wychowawca wspomagający:Aneta Wiśniewska

 

 

 

 

Klasa III AM - Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Technik Mechatronik
Wychowawca: Joanna Lisowska
Wychowawca wspomagający: Dariusz Stefański

 

 

 

 

Klasa III LŻ - Technik Logistyk oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Żaneta Wojciechowska
Wychowawca wspomagający: Maciej Jabłoński

 

 

 

 

Klasa IV LM - Technik Logistyk i Technik Mechatronik
Wychowawca: Katarzyna Biernacka
Wychowawca wspomagający: Tomasz Piestrzeniewicz

 

 

 

 

Klasa IV Ż - Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
Wychowawca: Anna Wójcik
Wychowawca wspomagający: Michał Skrzypski

 

 

 

Zdjęcia 2019/2020      Zdjęcia 2018/2019     Zdjęcia 2017/2018       Zdjęcia 2016/2017       Zdjęcia 2015/2016       Zdjęcia 2014/2015