W dniach 1- 4 marca (wtorek - piątek) w Zespole Szkół Nr 1 w Bratoszewicach trwa zbiórka dla osób poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie. Wszystkie dary prosimy przynosić w godzinach od 7.00 do 17.00 na dyżurkę.

Zbieramy:

• ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, żywność w słoikach dla dzieci, woda w małych i dużych butelkach, dania gotowe i w puszkach, płatki śniadaniowe.
  • KOSMETYKI I CHEMIA: pampersy dla dzieci, mokre chusteczki, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, żele pod prysznic, szampony, podpaski, ręczniki papierowe.
  • ŚRODKI OPATRUNKOWE, przede wszystkim na rany i oparzenia, także: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, opaski uciskowe, rękawiczki jednorazowe.
  • Inne: baterie, ogrzewacze żelowe do rąk, śpiwory (nowe lub w bardzo dobrym stanie).

Zachęcamy do włączenia się w akcję niesienia pomocy!

Społeczność szkolna ZS Nr 1