Kraj złocistych plaż i …korka

Kolejna grupa naszych uczniów oraz absolwentów wraz z opiekunem odkrywa tajemnice największego na świecie królestwa korka - kraju gdzie dęby korkowe stanowią prawdziwe jego bogactwo. Młodzież w ramach projektu „Krok w przyszłość- międzynarodowa mobilność edukacyjna” realizowanego w ramach „Międzynarodowej mobilności edukacyjnej uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe realizuje staże zawodowe w  Portugali.

W okresie od 27 czerwca do 10.07 uczniowie i absolwenci zapoznają się ze specyfiką oraz w zawodzie technik logistyk i technik mechatronik. W wolnym czasie wypoczywają na złocistych plażach oraz poznają zabytki i kulturę Portugalii.

Opracowała: E. Czesny