Superklasa

Post Image

 

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel
i nieodparte pragnienie, aby to osiągnąć”.
Napoleon Hill

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019 została podsumowana kolejna edycja szkolnego konkursu ,,Super Klasa”.

W tym roku szkolnym tytuł Super Klasy, pamiątkowe dyplomy i puchar pani dyrektor Magdalena Mackiewicz przekazała na ręce pani Moniki Kłębik, wychowawcy klasy I kształcącej w zawodzie Technik Logistyk oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Pomimo młodego wieku w ogólnej klasyfikacji uczniowie pokonali społeczność szkolną, wyprzedzając rywali o kilkanaście punktów! W nagrodę, zwycięska klasa we wrześniu pojedzie na wybraną przez siebie wycieczkę.

Drugie miejsce zajęła klasa III Technikum Logistycznego i Mechatronicznego. Pamiątkowy dyplom, wręczony został na ręce wychowawcy p. Agaty Pietrzak. Natomiast trzecie miejsce otrzymała klasa III Technikum Rolniczego i  Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczniowie również otrzymali pamiątkowy dyplom, wręczony na ręce wychowawcy p. Aleksandry Twardowskiej. Obie klasy w nagrodę, również mają możliwość skorzystania z wycieczki, która w części zostanie ufundowana przez Radę Rodziców.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!!

Finałowa punktacja poszczególnych klas w konkursie:

Tegoroczna ,,Super Klasa” składała się z następujących konkursów:

 

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach,
a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia w kolejnym roku szkolnym!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
oprac. Anna Wójcik