Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę

W dniu 2 lutego odbyła się  w naszej szkole VII edycja konkursu ,,Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę", zorganizowany przez Panią dyrektor Biura Poselskiego Piotra Polaka i radną Województwa Łódzkiego Dorotę Więckowską. Zwyciężył  Kacper Rychlik z klasy 1 pTL, drugie miejsce zajął
Norbert Kucharski z klasy 1TL, natomiast trzecie przypadło Dawidowi Zagajewskiemu z klasy 1pTL. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą o postaciach żołnierzy walczących w partyzanckim podziemiu w trakcie i po II wojnie światowej. Otrzymali karnety do wykorzystania w termach uniejowskich, nagrody książkowe, koszulki oraz liczne drobne upominki. Wszyscy trzej uczestnicy dostali się do następnego regionalnego etapu konkursu.

Gratulujemy!

Adrian Tomes